Rek. pris 179,00

Sivan Skaldjursknäckare Silver Sagaform

5018408
Lager: 11 innerförp.
Köp »
Beskrivning:

Det godaste finns alltid noga gömt, och det är därför som Sivan knäckare samt skaldjursbestick något av de viktigaste detaljerna när man äter skaldjur. Sivan knäckare är stilren med diskret design av två kräftklor.

• Bredd: 5,5 cm
• Höjd: 1,5 cm
• Längd: 13,5 cm
• Material: Zinklegering/förkroming
• Skötselråd: Tål ej maskindisk


Varumärke:

Sagaform

Varukategori:

Köksredskap

Leverantör:

Sagaform AB

Lev art nr:

5018408

EAN del förp:

7394150184080

EAN hel förp:

17394150184087

EAN hel pall:

27394150184084

Bruttovikt:

0.2 kg/st  2.4 kg/förp

Volym:

0  m3/st,  0  m3/förp

Liknande produkter
Ante Skärbräda liten Brun Sagaform
5018380    Lager: 1
Astrid Ostknivset 3 del Brun Sagaform
5018351    Lager: 5
Astrid Salladset 2-pack Brun Sagaform
5018354    Lager: 1
BBQ Fredde 3-del Sagaform
5018181    Lager: 11
Flora Tårtfat Beige Sagaform
5018425    Lager: 3
Flora Ugnsform M Beige Sagaform
5018280    Lager: 2
Fredde Korvgaffel Brun/Silver Sagaform
5018399    Lager: 34
Hanna Sängbricka Sagaform
5018419    Lager: 5
Inka Kopp Svart 27 cl Sagaform
5018430    Lager: -12
Re:turn Glas 4-pack Sagaform
5017382    Lager: 1
Tesked 4-pack Sagaform
5018164    Lager: 4

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88