+ pant 4,00 kr/förp

Shots Immun Brämhults

89529
Förp.pris: 157,47 kr
Jmf.pris: 131,23 kr/lit (39,37 kr/st)
Förp. 1*4x300ml
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-06-03.
Köp »
OBS! Kylvara. Levereras med kyltransport, eller hämta själva vid vårt lager i Aneby.
Beskrivning:

Färska shots direkt från Brämhults egna presseri! Vi pressar färska råvaror varje vecka och skickar ut till dig några dagar från pressning. Det ger en smak som smakar "på riktigt" och med naturligt bevarade nyttigheter från frukt & grönt. Med en hög andel färsk ingefära som inte bara ger styrka och funktion för kroppen, utan även en härlig smak av färsk ingefära. En av våra kraftfulla smaker i serien färska shots!

Taggar:
Ingredienser:

Nypressad juice av äpplen (83%) Ingefärajuice (10%), citronjuice (7%) och tillsatt vitamin B6, B12 och folsyra.

Näringsvärde:

Basmängdsdeklaration: 100 Millilitrer

Näringsvärden:
Energi 180 kJ
Energi 44 kcal
Fett 0.5 g
- Varav mättat fett 0 g
Kolhydrat 9.7 g
- Varav sockerarter 8.9 g
Protein 0.3 g
Salt 0.01 g
Fiber 0.2 g

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: 8/0°C
Färsk kylvara: Förvaras vid högst 8°C.

Ursprungsland:

Danmark

Varumärke:

Brämhults

Konsumentkontakt:

Arla Forum

Postadress:

105 46 STOCKHOLM

Telefon:

020-99 66 99

Hemsida:

www.arla.se

Varukategori:

Juice

Leverantör:

Arla Foods AB Färskvaror

Lev art nr:

89529

EAN del förp:

7313619001393

EAN hel förp:

17313619001390

EAN hel pall:

37313619001394

Bruttovikt:

1.36 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;