Salladsskål papper "To Go" 600 ml 12,5 cm / 7,5 cm Papstar

86032
Förp.pris: 1.555,87 kr
Jmf.pris: 2,59 kr/st
Förp. 1*12x50st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-04 och den 2024-07-05 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Salladsskålar, Papper "To Go" 600 ml Ø 12,5 cm · 7,5 cm "Salad"

- Mått: Ø 12,5 cm · 7,5 cm
- Fyllnadskapacitet: 600 ml
- Material: Kartong med beläggning
- Färg: Vit bas med salladsdesign

Passande lock säljes separat. Art.nr 86033

Sökord: Sallad, Salladsskål, To Go

Produkt standard / Certifiering:
- FSC ® certifierad


Varumärke:

Papstar

Varukategori:

Engångsbägare papper

Leverantör:

PAPSTAR Sverige AB

Lev art nr:

86032

EAN del förp:

4002911860328

EAN hel förp:

4002911960325

Volym:

0.079  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;