Remix Soda Cans lösvikt Fazer

403128
Förp.pris: 169,90 kr
Jmf.pris: 73,87 kr/kg
Förp. 1*2,3 kg
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-03 och den 2024-07-05 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Taggar:
Ingredienser:

Ingredienser: socker, glukossirap, VETEstärkelse/HVEDEstivelse, surhetsreglerande medel (E270, E325), modifierad stärkelse/stivelse, färgande livsmedel/fødevarer der farver/næringsmidler som avgir farge (koncentrat av svart morot/gulrot/sort gulerod, safflor, batat/sød kartoffel/søtpotet och äpple), aromer, ytbehandlingsmedel (E903).

Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration: 100
Energi 1520 kJ
Energi 362 kcal
Fett 0.5 g
varav mättat fett 0 g
Kolhydrat 90 g
varav sockerarter 59 g
Protein 0.5 g
Motsvarande salt 0.50 g

Allergiinfo:

Innehåller: Spannmål som innehåller gluten

Innehåller:
Produkten innehåller det angivna allergenet.

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: 20/16°C

Ursprungsland:

Finland

Varumärke:

Fazer Konfektyr

Konsumentkontakt:

Fazer Konsumentkontakt

Besöksadress:

Kartåsgatan 3 A, 531 40 LIDKÖPING

Telefon:

020-45 10 50

Hemsida:

www.fazer.se

Varukategori:

Lösviktsgodis sockergodis

Leverantör:

Fazer Sweden AB

Lev art nr:

403128

EAN hel förp:

6416453431287

Bruttovikt:

2.41 kg/förp

Volym:

0.004  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Liknande produkter

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;