Protein Milkshake Chocolate Barebells

5243000
Förp.pris: 185,25 kr
Jmf.pris: 70,17 kr/lit (23,16 kr/st)
Förp. 1*8x330ml
Lager: 9 förp.
Köp »
Beskrivning:

Proteinmilkshake med smak av choklad.

Taggar:
Ingredienser:

MJÖLK (64%), MJÖLKPROTEINKONCENTRAT (31%), vatten, kakao (1%), stabiliseringsmedel (cellulosa, cellulosagummi, karragenan), surhetsreglerande medel (natriumfosfat), sötningsmedel (acesulfam-K, sukralos), laktas, aromer.

Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration: 100
Energi 240 kJ
Energi 57 kcal
Fett 1.3 g
varav mättat fett 0.8 g
Kolhydrat 3.6 g
varav sockerarter 3.5 g
Protein 7.3 g
Motsvarande salt 0.20 g
Natrium 80 g

Allergiinfo:

Innehåller: Mjölk

Innehåller:
Produkten innehåller det angivna allergenet.

Serveringstips:

Serveras kyld.

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: 22/5°C

Ursprungsland:

Tyskland

Varumärke:

Barebells

Varukategori:

Functional Foods

Leverantör:

Vitamin Well AB

Lev art nr:

B3000

EAN del förp:

7340001800708

EAN hel förp:

27340001800702

EAN hel pall:

57340001800703

Bruttovikt:

3.13 kg/förp

Volym:

0.005  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;