Protein Milkshake Banana Barebells

5243002
Förp.pris: 185,25 kr
Jmf.pris: 70,17 kr/lit (23,16 kr/st)
Förp. 1*8x330ml
Lager: 1 förp.
Köp »
Beskrivning:

Proteinmilkshake med smak av banan.

Taggar:
Ingredienser:

MJÖLK (66%), MJÖLKPROTEINKONCENTRAT (31%), vatten, stabiliseringsmedel (cellulosa, cellulosagummi, karragenan), kakaosmör, aromer, surhetsreglerande medel (natriumfosfat), laktas, sötningsmedel (acesulfam-K, sukralos), färgämne (karoten).

Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration: 100
Energi 247 kJ
Energi 59 kcal
Fett 1.5 g
varav mättat fett 1.0 g
Kolhydrat 3.7 g
varav sockerarter 3.6 g
Protein 7.3 g
Motsvarande salt 0.21 g
Natrium 84 g

Allergiinfo:

Innehåller: Mjölk

Innehåller:
Produkten innehåller det angivna allergenet.

Serveringstips:

Serveras kyld.

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: 25/5°C

Ursprungsland:

Tyskland

Varumärke:

Barebells

Varukategori:

Functional Foods

Leverantör:

Vitamin Well AB

Lev art nr:

B3002

EAN del förp:

7340001800692

EAN hel förp:

27340001800696

EAN hel pall:

57340001800697

Bruttovikt:

3.13 kg/förp

Volym:

0.007  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;