Pappersbägare Take away 36 cl Zoéga Professional

12487692
À-pris: 50,00 kr = 40 st
Förp.pris: 800,00 kr = 16*40 st
Jmf.pris: 0,78 kr/st
Förp. 16*40 st
Lager: 7 innerförp.
Köp »
Varumärke:

Zoégas Professional

Konsumentkontakt:

Nestlé Sverige AB

Postadress:

Box 7173, 250 07 HELSINGBORG

Besöksadress:

Grenadjärgatan 6, 254 53 HELSINGBORG

Telefon:

020-29 92 00

Hemsida:

www.nestle.se

E-post:

forum@se.nestle.com

Varukategori:

Engångsbägare papper

Leverantör:

Nestlé Sverige AB

Lev art nr:

12487692

EAN hel förp:

7613287629388

Bruttovikt:

1.12 kg/st  17.92 kg/förp

Volym:

0.005  m3/st,  0.08  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;