Necta Koro Max Prime ES Vattentank Espresso Kaffeautomat

960909
Förp.pris: 51.250,00 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-23 och den 2024-07-25 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
OBS! Denna produkt levereras endast som Hemleverans med avisering eller kan Hämtas i Aneby p.g.a. produktens storlek.
Beskrivning:

Den lilla espressomaskinen för det lilla kontoret. Med den nya designen tilltalar den många och gör sig snygg i de flesta kök eller fikautrymmen. Med nymalda bönor gör den utsökt americano, espresso eller cappuccino. Automaten innehåller två ingrediensbehållare där den ena är för kaffebönor och den andra mjölktopping.

Tekniska specifikationer:
• Höjd 610 mm
• Bredd 330 mm
• Djup 530 mm
• Vikt 28 kg
• Kaffebehållare 0,93 kg
• Ingrediensbehållare 0,75 - 1,5 kg
• Vattentank 0,6 liter
• Extern Vattentank 3,2 liter (tillval)
• Maxeffekt 2030 Watt
• Elanslutning 230V, 10A/16A jordat uttag
• Kallvattenanslutning 20mm (3/4") utvändig gänga

Taggar:

Utbud:
• Espresso (svart, med mjölk)
• Café Americano (svart, med mjölk)
• Café au lait
• Cappuccino
• Hetvatten

Tillbehör:
• Underskåp Ja (Tillval)
• Bänkskiva Ja (Tillval)
• Myntsystem Ja (Tillval)
• Kortsystem Ja (Tillval)

Funktioner & Egenskaper:
• Bryggtyp Z3000L
• Filtersystem Stålfilter
• Kannfunktion Nej


Garanti:

18 månader

Varumärke:

Necta

Varukategori:

Kaffeautomater espresso

Leverantör:

Kaffekompaniet din pauspartner AB

Lev art nr:

W960909

Bruttovikt:

28 kg/förp

Volym:

0.107  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;