Bonamat Bolero 11 Instant Kaffeautomat

8233312
Förp.pris: 16.125,00 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-06-28 och den 2024-07-02 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
OBS! Denna produkt levereras endast som Hemleverans med avisering eller kan Hämtas i Aneby p.g.a. produktens storlek.
Beskrivning:

Bolero 11

Bolero 11 har en stor behållare för en instantprodukt. Därför serverar denna modell en varm dryck, som till exempel varm choklad eller kaffe. Den manuella kranen ger hett vatten till te eller soppa.

Njut av fördelarna

• Snabb och användarvänlig
• Tillverkad av robusta högkvalitativa material som rostfritt stål och BPA-fri plast
• Hett vatten från separat utlopp
• Kaffestyrkan och dryckesstorlek (S / M / L) kan väljas på skärmen
• Eko läge och isolering av kokaren för minskad energiförbrukning
• Okomplicerade skölj- och avkalkningsprogram
• Patenterat mixarsystem som kraftigt minskar beläggning av ingredienser
• Genomskinliga behållare gör det enkelt att fylla på
• Dag- och totalräknare
• Olika programmerbara inställningar för att optimera valda drycker

Taggar:

Specifikationer
Drycker: 1 + Hett vatten
Energimärkning: A+
Kanister: 1x3,2 liter
Kapacitet: 30 liter/timme
Bryggtid: 11 sek
Vattenanslutning: Ja, 1 bar
Elanslutning: 230V~ 50/60Hz 2230W
Mått (bxdxh): 190x440x590 mm
Tapphöjd: 120 mm


Garanti:

24 månader

Varumärke:

Bonamat Bravilor

Varukategori:

Kaffeautomater instant

Leverantör:

Bonamat Aktiebolag

Lev art nr:

802033031002

Bruttovikt:

12.6 kg/förp

Volym:

0.049  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;