Necta Korinto Prime Espresso Kaffeautomat

961360
Förp.pris: 62.500,00 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-06-25 och den 2024-06-27 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
OBS! Denna produkt levereras endast som Hemleverans med avisering eller kan Hämtas i Aneby p.g.a. produktens storlek.
Beskrivning:

Produktspecifikationer:
• Antal behållare 3 st
• Antal dryckesval 8 st
• Kapacitet: Kaffebönor 930 gr, Choklad 1500 gr, Mjölkpulver 750 gr
• Vattentank 1 Liter
• Bryggare Z3000 V
• Display LCD, Touch
• Vattenanslutning 3/4" utvändig gänga
• Maxeffekt 1950 Watt

Taggar:

Med en robust elegant design som presenterar en rostfri design som kan ta emot upp till 24 cm kannor, perfekt belysning och en kapacitiv knappsats, Korinto Prime kompletterar lätt alla miljöer den placeras i.

• Kompakt, lätt att använda och extremt mångsidig
• En kompletterande sortiment av tillbehör finns för att passa varje kunds behov
• Bakgrundsbelyst, tryckkänslig, och en stor grafisk display
• Elegant stämningsbelysning lyser både framåt och åt sidorna


Garanti:

18 månader

Varumärke:

Necta

Varukategori:

Kaffeautomater espresso

Leverantör:

Kaffekompaniet din pauspartner AB

Lev art nr:

W961364

Bruttovikt:

32 kg/förp

Volym:

0.124  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;