EU-ekologiskt lövet Fairtrade

Maskinbrygg mörk Organic Fairtrade Eko Gevalia Professional

4055578
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-05-01 och den 2024-05-06 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Taggar:
Ingredienser:

100% Arabica kaffe

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: /°C

Ursprungsland:

Norge

Varumärke:

Gevalia Professional

Konsumentkontakt:

Jacobs Douwe Egberts S.E AB

Telefon:

020-96 00 20

Hemsida:

www.jdeprofessional.se/

Varukategori:

Maskinbrygg malet kaffe

Leverantör:

Jacobs Douwe Egberts S.E. AB

Lev art nr:

4055578

EAN del förp:

7037150832000

EAN hel förp:

7037150832505

EAN hel pall:

37037150832506

Bruttovikt:

0.54 kg/st  8.1 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st,  0.03  m3/förp

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Liknande produkter
Bryggkaffe Ecologico Mellan Gevalia
4070961    Lager: 156
Bryggkaffe Ecologico Mörk Gevalia
4070963    Lager: 240
Bryggkaffe El-Brygg Mellan Gevalia
4070955    Lager: 43
Bryggkaffe Julkaffe 2023 Zoégas
12280999    Lager: 194
Bryggkaffe Mellan Fikastund Zoégas
12281085    Lager: 122
Bryggkaffe Mellan Mezzo Zoégas
12281086    Lager: 3
Bryggkaffe Mellan Stockholm Zoégas
12328600    Lager: 93
Bryggkaffe Mellan Västkust Zoégas
12300287    Lager: 5
Bryggkaffe Mellanrost Gevalia Professional
4091416    Lager: 4160
Bryggkaffe Mörk Dark Temptation Zoégas
12280997    Lager: 44
Bryggkaffe Mörk Forza! Zoégas
12280993    Lager: 12
Bryggkaffe Mörk Intenzo Zoégas
12281000    Lager: 87
Bryggkaffe Mörk Skånerost Zoégas
12280877    Lager: 34
Kokkaffe Mellanrost Gevalia
4070958    Lager: 23
Presso mellanrost grovmalet Gevalia
4070960    Lager: -14

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88