Lock för soppskål "To Go" rund 11 cm klar Papstar

85376
Förp.pris: 546,75 kr
Jmf.pris: 1,09 kr/st
Förp. 1*10x50st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-06 och den 2024-08-07 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Lock för soppskålar "To Go".

Diameter: 11 cm
Färg: Transparent
Material: Polypropylen

Passar soppskålen med artikelnummer 85375


Varumärke:

Papstar

Varukategori:

Engångsbägare papper

Leverantör:

PAPSTAR Sverige AB

Lev art nr:

85376

EAN del förp:

4002911939659

Bruttovikt:

3.6 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;