Kupollock med hål 27/36 cl RPET Crystal Duni

188010
À-pris: 40,88 kr = 60 st
Förp.pris: 654,00 kr = 16*60 st
Förp. 16*60 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-05-31 och den 2024-06-11 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Kupollock med hål som passar till artiklarna 188001 Plastglas 27 cl Crystal och 188002 Plastglas 36 cl Crystal.

Material: PET


Varumärke:

Duni

Varukategori:

Engångsbägare glas

Leverantör:

Duni AB

Lev art nr:

188010

EAN del förp:

7321011880102

EAN hel förp:

7321031880106

EAN hel pall:

7321041880103

Bruttovikt:

0.24 kg/st  3.84 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st,  0.032  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;