+ pant 24,00 kr/förp

Hwila Naturell burk Åbro

194046
Förp.pris: 135,97 kr
Jmf.pris: 17,17 kr/lit (5,67 kr/st)
Förp. 1*24x33cl
Lager: 3 förp.
Köp »
Beskrivning:

Vattnet som blir Hwila hämtas från en underjordisk källåder som rinner ner genom rullstensåsen i Vimmerby. Efteråt tillsätts en balanserad mängd mineralsalter och kolsyra. Det ger ett uppfriskande och fräscht vatten som har vunnit guldmedalj som Europas godaste vatten 1999, 2007, 2008, 2009 och 2016.

Välkommen till Torebrings, din perfekta plats för att köpa Hwila Naturell kolsyrat vatten burk från Åbro online! Oavsett om du är ett företag, en förening eller en privatperson, erbjuder vi er ett uppfriskande och friskt kolsyrat vatten som passar alla tillfällen. Hwila Naturell är det ultimata valet för den som vill njuta av rent och bubblande vatten utan några tillsatser. Beställ enkelt online och få snabb leverans. Upptäck njutningen av bubbelvatten på ett nytt sätt idag!

Taggar:
Ingredienser:

Kolsyrat vatten, natriumkarbonat, natriumklorid.

Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration: 100 Gram
Energi 0 kJ
Energi 0 kcal
Fett 0 g
Kolhydrat 0 g
varav sockerarter 0 g
Protein 0 g
Salt 0.6 g

Serveringstips:

Serveras väl kyld!

Ursprungsland:

Sverige

Varumärke:

Hwila

Konsumentkontakt:

AB Åbro Bryggeri

Postadress:

598 86 VIMMERBY

Telefon:

0492–165 10

Hemsida:

www.abro.se

E-post:

konsumentkontakt@abro.se

Varukategori:

Vatten kolsyrat burk

Leverantör:

Åbro Bryggeri AB

Lev art nr:

4046

EAN del förp:

7311100404609

EAN hel förp:

7311100404609

Bruttovikt:

8.7 kg/förp

Volym:

0.013  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Liknande produkter
7Up burk
Carlsberg Sverige AB
7Up burk
26575    Lager: 16
7Up Zero burk
Carlsberg Sverige AB
7Up Zero burk
26560    Lager: 13
Battery Energidryck 33 cl burk
Carlsberg Sverige AB
Battery Energidryck 33 cl burk
22045    Lager: 61
Bonaqua Citron Lime burk
Coca-Cola Europ. Partners Sv. AB
Bonaqua Citron Lime burk
451413    Lager: 23
Bonaqua Hallon Lime burk
Coca-Cola Europ. Partners Sv. AB
Bonaqua Hallon Lime burk
451214    Lager: -2
Bonaqua Naturell burk
Coca-Cola Europ. Partners Sv. AB
Bonaqua Naturell burk
451213    Lager: 110
Champis burk Spendrups
Spendrups Bryggeri AB
Champis burk Spendrups
1308721    Lager: 15

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;