Hwila - Gott Rent Vatten från Vimmerby

Upplev renheten från Vimmerby med Hwila vatten från Åbro. Vårt vatten är källan till välbefinnande och återhämtning, fångat från djupa källor i den natursköna naturen i Vimmerby. Med en unik balans av mineraler och friskhet erbjuder Hwila en naturlig källa till återhämtning och välbefinnande. Upptäck en ny nivå av renhet och njutning med Hwila vatten.

4 produkter som matchar din sökning:
194045
Förp.pris: 135,97 kr

Jmf.pris: 17,17 kr/lit (5,67 kr/st)
Förp. 1*24x33cl

Lager: 8 förp.
19224
Förp.pris: 76,50 kr

Jmf.pris: 11,59 kr/lit (3,83 kr/st)
Förp. 1*20x33cl

Lager: 17 förp.
194046
Förp.pris: 135,97 kr

Jmf.pris: 17,17 kr/lit (5,67 kr/st)
Förp. 1*24x33cl

Lager: 5 förp.
19223
Förp.pris: 76,50 kr

Jmf.pris: 11,59 kr/lit (3,83 kr/st)
Förp. 1*20x33cl

Lager: 14 förp.
 
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;