Rainforest Alliance

Hela bönor mörk Forza Zoégas

12359142
À-pris: 130,48 kr = 450 gr
Förp.pris: 1.043,84 kr = 8*450 gr
Jmf.pris: 289,96 kr/kg
Förp. 8*450 gr
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-06 och den 2024-08-09 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Taggar:
Ingredienser:

INGREDIENSER: Hela kaffebönor för filterkaffe. Mörkrost.

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: /°C
Förvara kaffet torrt och svalt i en väl tillsluten originalförpackning. Förbruka kaffet inom 3 veckor. Om du vill förlänga hållbarheten kan du frysa kaffet. För ett bra resultat behöver du en kvarn med malverk och justerbar malningsgrad. Rengör kvarnen ofta och använd alltid kallt friskt vatten. Mal ditt kaffe efterhand som du använder det. Anpassa malningsgraden för bästa resultat. (Swedish)

Ursprungsland:

Sverige

Varumärke:

Zoégas

Konsumentkontakt:

Nestlé Sverige AB

Postadress:

Box 7173, 250 07 HELSINGBORG

Besöksadress:

Grenadjärgatan 6, 254 53 HELSINGBORG

Telefon:

020-29 92 00

Hemsida:

www.nestle.se

E-post:

forum@se.nestle.com

Varukategori:

Hela Bönor bryggkaffe

Leverantör:

Nestlé Sverige AB

Lev art nr:

12359142

EAN del förp:

7310731101819

EAN hel förp:

7310731202196

EAN hel pall:

7310731302193

Bruttovikt:

0.47 kg/st  3.76 kg/förp

Volym:

0.003  m3/st,  0.024  m3/förp

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;