Rek. pris 599,00

Hanna Bricka 35x28 cm Sagaform

5018338
À-pris: 495,00 kr = 1 st
Förp.pris: 7.920,00 kr = 16*1 st
Förp. 16*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-01.
Köp »
Beskrivning:

Hanna bricka är tillverkad i FSC-märkt rödek - ett älskat material som är hållbart och passar i alla hem. Brickan är rektangulär med böjda kanter. Handtagen är integrerade för en praktisk och stabil funktion. En bricka i snygg design för varje dag, månad och år in i framtiden.

• Bredd: 28 cm
• Höjd: 4,5 cm
• Längd: 35 cm
• Designer: Studio Sagaform
• Material: Certifierad ek
• Skötselråd: Tål ej maskindisk


Varukategori:

Köksredskap

Leverantör:

Sagaform AB

Lev art nr:

5018338

EAN del förp:

7394150183380

EAN hel förp:

17394150183387

EAN hel pall:

27394150183384

Bruttovikt:

0.59 kg/st  9.44 kg/förp

Volym:

0.006  m3/st,  0.096  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;