Sanitetspåse B5 Tork

204041
Förp.pris: 2.517,38 kr
Jmf.pris: 2,10 kr/st
Förp. 1*1200 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-02 och den 2024-08-13 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »

Tork Sanitetspåse, B5

Tork sanitetspåsar passar perfekt för att möjliggöra ren och diskret kassering av sanitetsavfall, eftersom all lukt hålls kvar i påsen när den kastas i papperskorgen. Dessa påsar kan användas med Tork Dispenser för Sanitetspåse

• Stor mängd påsar så att de finns tillgängliga länge

System: B5 - Hållare Sanitetspåsar


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Plastpåse

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

204041

EAN del förp:

7322540502640

EAN hel förp:

7322540502657

Bruttovikt:

2 kg/förp

Volym:

0  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;