Rek. pris 129,00

Glasunderlägg Dante 4-pack Brun Sagaform

5018322
Lager: 4 innerförp.
Köp »
Beskrivning:

Dante korkunderlägg är en produkt som är lika dekorativ som praktisk och tillhör vår mycket uppskattade serie Nature. Dante skyddar bordet från varma och kalla drycker eller känsliga ytor från spill. Kork är ett material som har en lång historia inom kök och inredning, något som vi omfamnat och förädlat in i framtiden. Kork är ett hållbart material, organiskt och biologiskt nedbrytbart. Dessutom värmetåligt och ogenomträngligt för vätska. Underläggens mörkbruna färg med en dekorativ rand ger en känsla av rogivande flärd. Finns i 4-pack.


• Bredd: 10 cm
• Längd: 10 cm
• Höjd: 0,5 cm
• Designer: Studio Sagaform
• Material: Kork
• Skötselråd: Torka med trasa


Varumärke:

Sagaform

Varukategori:

Köksredskap

Leverantör:

Sagaform AB

Lev art nr:

5018322

EAN del förp:

7394150183229

EAN hel förp:

17394150183226

EAN hel pall:

27394150183223

Bruttovikt:

0.1 kg/st  0.6 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.006  m3/förp

Liknande produkter
Ante Skärbräda liten Brun Sagaform
5018380    Lager: 1
Ante Skärbräda medium Brun Sagaform
5018381    Lager: 1
Astrid Ostknivset 3 del Brun Sagaform
5018351    Lager: 5
Astrid Salladset 2-pack Brun Sagaform
5018354    Lager: 1
BBQ Fredde 3-del Sagaform
5018181    Lager: 11
Flora Tårtfat Beige Sagaform
5018425    Lager: 3
Flora Ugnsform M Beige Sagaform
5018280    Lager: 2
Fredde Korvgaffel Brun/Silver Sagaform
5018399    Lager: 34
Hanna Sängbricka Sagaform
5018419    Lager: 5
Re:turn Glas 4-pack Sagaform
5017382    Lager: 1
Tesked 4-pack Sagaform
5018164    Lager: 4

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88