Dispenser folie 1 rull 45 cm refill Duni

717103
Förp.pris: 492,13 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-02 och den 2024-08-13 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Dispenser för refill, film & folie 450 mm
Material: Metall


Varumärke:

Duni

Varukategori:

Dispenser

Leverantör:

Duni AB

Lev art nr:

717103

EAN del förp:

7310557171034

EAN hel förp:

7321037171031

EAN hel pall:

7321047171038

Bruttovikt:

1.22 kg/förp

Volym:

0.008  m3/st

Liknande produkter
Aluminiumfolie 30 cm Duni
Duni AB
Aluminiumfolie 30 cm Duni
719200    Lager: 4
Aluminiumfolie 45 cm Duni
Duni AB
Aluminiumfolie 45 cm Duni
719400    Lager: 5
Plastfilm 30 cm Duni
Duni AB
Plastfilm 30 cm Duni
716500    Lager: 6
Plastfilm 45 cm Duni
Duni AB
Plastfilm 45 cm Duni
716600    Lager: 2

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;