Cheez Doodles 35 gr OLW

220100
Förp.pris: 179,09 kr
Jmf.pris: 255,84 kr/kg (8,96 kr/st)
Förp. 1*20x35gr
Lager: 14 förp.
Köp »
Taggar:
Ostbågar   
Ingredienser:

Majsmjöl, solrosolja, OSTPULVER (OST, färgämne (E160a, E 160c)), MJÖLKPULVER, salt, potatisstärkelse, druvsocker.

Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration: 100
Energi 2100 kJ
Energi 500 kcal
Fett 31 g
varav mättat fett 4.8 g
Kolhydrat 51 g
varav sockerarter 2.8 g
Protein 10 g
Motsvarande salt 2.1 g

Allergiinfo:

Innehåller: Mjölk

Innehåller:
Produkten innehåller det angivna allergenet.

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: 22/10°C

Ursprungsland:

Sverige

Varumärke:

OLW

Varukategori:

Snacks

Lev art nr:

2201

EAN del förp:

7300400382205

EAN hel förp:

37300400382206

EAN hel pall:

87300400382201

Bruttovikt:

0.99 kg/förp

Volym:

0.016  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;