Chips Potatis Lättsaltade OLW

5451101
Förp.pris: 172,70 kr
Jmf.pris: 215,88 kr/kg (8,64 kr/st)
Förp. 1*20x40gr
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-02.
Köp »
Beskrivning:

Tunna potatischips med salt. Så enkelt och så gott.

Ingredienser:

Ingredienser: Potatis, solrosolja, salt.

Näringsvärde:

Basmängdsdeklaration: 100 Gram

Näringsvärden:
Energi 2200 kJ
Energi 520 kcal
Fett 32 g
- Varav mättat fett 3.5 g
Kolhydrat 58 g
- Varav sockerarter 0.8 g
Protein 5 g
Salt (SALTEQ) 1.3 g

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: /°C

Ursprungsland:

Sverige

Varumärke:

OLW

Varukategori:

Chips

Lev art nr:

5450001101

EAN del förp:

7300400381505

EAN hel förp:

37300400381506

EAN hel pall:

87300400381501

Bruttovikt:

1.09 kg/förp

Volym:

0.016  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;