Bryggkaffe Lätt Mörkrost Gevalia

4060997
À-pris: 80,30 kr = 450 gr
Förp.pris: 963,65 kr = 12*450 gr
Jmf.pris: 178,45 kr/kg
Förp. 12*450 gr
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-24 och den 2024-07-29 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Gevalia Lätt Mörkrost är ett kaffe med en välbalanserad blandning av kaffebönor från Central- och Sydamerika. De har mognat långsamt på hög höjd och passar därför bra för en lite mörkare rostning. Resultatet är ett fylligt och smakrikt kaffe med en härlig eftersmak.

Taggar:
Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration:

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: /°C

Varumärke:

Gevalia

Konsumentkontakt:

Jacobs Douwe Egberts S.E AB

Telefon:

020-96 00 20

Hemsida:

www.jdeprofessional.se/

Varukategori:

Bryggmalet kaffe

Leverantör:

Jacobs Douwe Egberts S.E. AB

Lev art nr:

4060997

EAN del förp:

8711000530283

EAN hel förp:

8711000530290

EAN hel pall:

8711000530306

Bruttovikt:

0.47 kg/st  5.64 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.012  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;