Bryggkaffe Ecologico Mellan Gevalia

4070961
À-pris: 97,44 kr = 425 gr
Förp.pris: 1.169,28 kr = 12*425 gr
Jmf.pris: 229,27 kr/kg
Förp. 12*425 gr
Lager: 594 innerförp.
Köp »
Beskrivning:

Gevalia Ekologiskt mellanrostade kaffe för brygg består av 100% ekologiskt odlade Arabicabönor, med en välbanserad och lätt fruktig smak. För att verka för hållbar utveckling i kaffeodlande regioner, har Gevalia valt att arbeta med två oberoende organisationer, KRAV och den ideella organisationen UTZ.

Taggar:
Ingredienser:

100% Arabicakaffe.

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: /°C

Varumärke:

Gevalia

Konsumentkontakt:

Jacobs Douwe Egberts S.E AB

Telefon:

020-96 00 20

Hemsida:

www.jdeprofessional.se/

Varukategori:

Bryggmalet kaffe

Leverantör:

Jacobs Douwe Egberts S.E. AB

Lev art nr:

4070961

EAN del förp:

8711000537411

EAN hel förp:

8711000537428

EAN hel pall:

7622210291424

Bruttovikt:

0.44 kg/st  5.28 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.012  m3/förp

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;