Bägare Thank You 24 cl ecoeco® Duni

170634
À-pris: 38,75 kr = 40 st
Förp.pris: 775,00 kr = 20*40 st
Jmf.pris: 0,97 kr/st
Förp. 20*40 st
Lager: 158 innerförp.
Köp »
Beskrivning:

ECO, BÄGARE FÖR VARMA DRYCKER

• Tillverkade av 100 % förnyelsebara material
• Komposterbara muggar och lock
• Ventilerade lock för utsläpp av ånga

Material: PAP/PLA max +100C°
CPLA max +100C°

Material: Bestruket papper/Wellpapp


Varumärke:

Duni

Varukategori:

Engångsbägare papper

Leverantör:

Duni AB

Lev art nr:

170634

EAN del förp:

7321011706341

EAN hel förp:

7321031706345

EAN hel pall:

7321041706342

Bruttovikt:

0.33 kg/st  6.6 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st,  0.04  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;