Automatbägare 21 cl vit brick SUP RPC

903652
À-pris: 41,00 kr = 100 st
Förp.pris: 1.230,00 kr = 30*100 st
Jmf.pris: 0,41 kr/st
Förp. 30*100 st
Lager: 889 innerförp.
Köp »
Beskrivning:

Denna bägare är märkt enligt SUP direktivet.

Volym: 21 cl
Diameter: 70 mm
Höjd: 86 mm


Varumärke:

RPC Superfors

Varukategori:

Engångsbägare plast

Leverantör:

Berry Superfos Lidköping AB

Lev art nr:

903652-01

EAN del förp:

7316080008137

EAN hel förp:

17316080029597

Bruttovikt:

0.34 kg/st  10.2 kg/förp

Volym:

0.003  m3/st,  0.09  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;