Automatbägare 21 cl brun Gastro Abena

755571
À-pris: 54,38 kr = 100 st
Förp.pris: 1.631,25 kr = 30*100 st
Jmf.pris: 0,54 kr/st
Förp. 30*100 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-06 och den 2024-08-08 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Automatbägare till kaffeautomater. Antistatiskt behandlad så att bägarna separeras i automaterna.
Kan slängas med vanligt hushållsavfall. Kan återanvändas eller förbrännas.

Volym: 21 cl
Diameter: 7 cm
Höjd: 9 cm
Vikt: 3,4 gr
Material: PS
Temperatur: -10 °C till +40 °C under obegränsad tid, upp till +70 °C i max 2 timmar och upp till +85 °C i max 15 minuter.


Varumärke:

Abena

Varukategori:

Engångsbägare plast

Leverantör:

Abena AB

Lev art nr:

5571

EAN del förp:

5703538382420

EAN hel förp:

5703538363214

Bruttovikt:

0.35 kg/st  10.5 kg/förp

Volym:

0.004  m3/st,  0.12  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;