Automatbägare 21 cl brun papper Duni

192169
À-pris: 32,25 kr = 50 st
Förp.pris: 645,00 kr = 20*50 st
Jmf.pris: 0,64 kr/st
Förp. 20*50 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-06-26 och den 2024-07-05 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Våra automatbägare av papper är tillverkade av FSC™-certifierat papper och belagda med växtbaserad PLA-bioplast. De är den ultimata lösningen när du behöver en enkel men hållbar kopp, och de fungerar bra tillsammans med vanliga varuautomater. Komplettera dem med våra muggdispensrar för en hygieniskt säker och praktisk förvarings- och hanteringslösning.

• Tillverkade av förnybart material
• Tillverkade av FSC™-certifierat material
• Biobaserad laminering


Varumärke:

Duni

Varukategori:

Engångsbägare papper

Leverantör:

Duni AB

Lev art nr:

192169

EAN del förp:

7321011921690

EAN hel förp:

7321031921694

Volym:

0.002  m3/st,  0.04  m3/förp

Liknande produkter

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;