Köp eller hyr vattenautomater, vattenmaskiner från Torebrings

Upptäck vårt sortiment av vattenautomater och vattenmaskiner som erbjuder en bekväm och hållbar lösning för tillgång till ren och friskt vatten. Våra vattenautomater är idealiska för kontor, skolor, och andra arbetsmiljöer där tillgång till högkvalitativt vatten är viktigt. Med olika modeller och kapaciteter finns det en vattenautomat som passar alla behov och miljöer.

5855903
Förp.pris: 20.600,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 15 förp.
Kampanjinfo » Köp »
585200
Förp.pris: 30.250,00 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
5855207
Förp.pris: 37.500,00 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
585201
Förp.pris: 39.375,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 3 förp.
5855208
Förp.pris: 48.250,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 2 förp.
5859360
Förp.pris: 41.250,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 2 förp.
5855179
Förp.pris: 35.875,00 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
585100
Förp.pris: 36.000,00 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
5855177
Förp.pris: 45.875,00 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
585099
Förp.pris: 47.375,00 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
5855178
Förp.pris: 47.375,00 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
5854137
Förp.pris: 15.750,00 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
5854138
Förp.pris: 10.375,00 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
5854136
Förp.pris: 10.375,00 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
5859396
Förp.pris: 4.250,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 2 förp.
5852073
Förp.pris: 3.562,50 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 2 förp.
5855327
Förp.pris: 40.375,00 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
Kranpelare ingår ej!
5855376
Förp.pris: 31.000,00 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
5855373
Förp.pris: 43.000,00 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
58553670
Förp.pris: 43.625,00 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
Med Avloppsanslutnin

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;