Hyr, leasa eller köp Crane Merchant Varuautomat. Vi bjuder på kreditkortsläsare Nayax, på-köpet-kampanj 2022!

Utforska vårt sortiment av varuautomater som är utformade för att effektivisera din varuförsäljning. Våra varuautomater kombinerar pålitlighet med användarvänlighet och är perfekta för att distribuera en mängd olika produkter, från snacks och drycker till hygienartiklar och tekniska tillbehör. Oavsett om det är för ditt företag, evenemang eller offentliga platser, erbjuder våra varuautomater en praktisk och effektiv lösning för att maximera försäljningen och tillgodose kundernas behov.

870235
Förp.pris: 163.625,00 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
870245
Förp.pris: 173.625,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 1 förp.
384400460
Förp.pris: 119.875,00 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
Utan kyla
38440066
Förp.pris: 140.625,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 2 förp.
38440046
Förp.pris: 132.375,00 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
386600660
Förp.pris: 129.875,00 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
Utan kyla
38660086
Förp.pris: 149.375,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 1 förp.
38660066
Förp.pris: 140.625,00 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
38660081
Förp.pris: 149.375,00 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
966225
Förp.pris: 230.625,00 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
930080
Förp.pris: 223.750,00 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
930010
Förp.pris: 142.375,00 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
930008
Förp.pris: 137.375,00 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
930001
Förp.pris: 36.625,00 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88