Vendo G-Snack Uno Tabletop Varuautomat

930001
Förp.pris: 36.625,00 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-14 och den 2024-08-23 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
OBS! Denna produkt levereras endast som Hemleverans med avisering eller kan Hämtas i Aneby p.g.a. produktens storlek.
Beskrivning:

Din paus har aldrig varit så tillgänglig!

SnackUNO är en äkta varuautomat, så pålitlig och platsbesparande att den kan passa på de flesta bänkytor utan att kompromissa med SandenVendo´s högklassiga teknik och lagringsförmåga.

Utrustad med ett kontantlöst betalsystem, SnackUno´s mångsidighet ger möjlighet att sälja snacks, dryck eller andra alternativa produkter.

Betalsystem ingår inte. Vi rekommenderar Nayax kortläsare, se artikel 5981106 .

Specifikationer
Antal spiraler per hylla: 4
Antal hyllor: Standard 3, Max 4
Mått (hxbxd): 700x525x475 mm
Vikt: 55 kg
Elanslutning: 220 V / 50 Hz
Elförbrukning max: 50 W


Garanti:

12 månader

Varumärke:

SandenVendo

Varukategori:

Varuautomat ej kyl spiral

Leverantör:

SandenVendo Gmbh

Lev art nr:

G-SnackUNO

Bruttovikt:

55 kg/förp

Volym:

0.175  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;