Urnfilter korg B40 280/635 mm Bonamat

7150105301
Förp.pris: 1.490,63 kr
Jmf.pris: 5,96 kr/st
Förp. 1*250 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-30 och den 2024-08-01 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Korgfilter kaffefilter för urnbryggare Bonamat B40

Detta filter ger en optimal fördelning av kaffet och en utsökt arom. 250 filter/kartong.

• B40 - 280/635 mm.


Varumärke:

Bonamat Bravilor

Varukategori:

Kaffefilter urnbryggare

Leverantör:

Bonamat Aktiebolag

Lev art nr:

7150105301

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;