Underskåp Wittenborg 9100

979201
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-03-01 och den 2024-03-05 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Alla Wittenborgs bänkmodeller kan utrustas med underskåp som tillval. Underskåpet möjliggör placering av automaten där bänk inte finns. Dessutom fungerar skåpet utmärkt som förvaring av kaffe, ingredienser samt tillbehör.


Garanti:

12 månader

Varumärke:

Wittenborg

Varukategori:

Underskåp

Leverantör:

AT Vending AB

Lev art nr:

W979201

Bruttovikt:

25 kg/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88