Underskåp Cafeja Perto MF 2014 3B-5I

303501
Förp.pris: 10.125,00 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-22 och den 2024-09-05 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Underskåp till Cafeja Perto med låsbar dörr samt fack för tillbehör och muggar.

Skåpet har 3 bägardispensrar och 5 löstagbara fack för ingredienser. Antalet valda fack avgör om det finns 2 eller 3 bägardispensrar tillgängliga. Bägardispensrarna är lämpliga för både stora och små bägare.

Konfigurationen av underskåpet är extremt flexibelt och lätt att anpassa sig till Ditt behov.


Garanti:

18 månader

Varumärke:

Cafeja

Varukategori:

Underskåp

Leverantör:

Veromatic International BV

Lev art nr:

OK-QBT501AAA

Bruttovikt:

21 kg/förp

Volym:

0.169  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;