Tuggummi Extra Strawberry påse 35 gr

348766
Förp.pris: 475,55 kr
Jmf.pris: 452,91 kr/kg (15,85 kr/st)
Förp. 1*30x25st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-07 och den 2024-08-14 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Ingredienser:

INGREDIENSER: sötningsmedel/sødestoffer xylitol (33,4%), sorbitol, mannitol, aspartam, acesulfam K; gummibas/gummibase, förtjockningsmedel/fortykningsmiddel E414, fuktighetsbevarande medel/middel E422, syra/syre E330, emulgeringsmedel/emulgator SOJA-/SOYALECITIN, syra/syre E296, aromer/aromaer, ytbehandlingsmedel/glasurmiddel E903, antioxidant/antioksidant E320.

Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration: 100
Energi 697 kJ
Energi 167 kcal
Fett 0 g
varav mättat fett 0 g
Kolhydrat 68 g
varav sockerarter 0 g
varav polyoler 68 g
Protein 0 g
Motsvarande salt 0 g

Allergiinfo:

Innehåller: Sojabönor

Innehåller:
Produkten innehåller det angivna allergenet.

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: 25/5°C

Ursprungsland:

Polen

Varumärke:

Extra

Konsumentkontakt:

Mars Sverige AB

Postadress:

Box 860, 201 80 Malmö

Telefon:

040-35 06 00

Hemsida:

www.mars.se

Varukategori:

Tuggummi påse

Leverantör:

Mars Sverige AB

Lev art nr:

348766

EAN del förp:

4009900394789

EAN hel förp:

4009900394772

EAN hel pall:

17311203487667

Bruttovikt:

1.24 kg/förp

Volym:

0.004  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;