Tork Våtduk för Handrengöring W14

190592
À-pris: 364,12 kr = 58 st
Förp.pris: 1.456,50 kr = 4*58 st
Jmf.pris: 6,28 kr/st
Förp. 4*58 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-01 och den 2024-07-10 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »

Tork Våtdukar för Handrengöring, W14

Färg: Vit
Kvalitetsnivå: Premium

Dessa våtdukar från Tork gör det bekvämt och effektivt att tvätta händerna utan tillgång till vatten.
• Kvalitet på proffsnivå för effektiv handtvätt
• Oparfymerade och milda mot huden

System: W14 - Bärbar hink
Rullängd: 15.7 m
Rullbredd: 13.5 cm
Diameter, rulle: 12.5 cm
Antal ark: 58
Arklängd: 27 cm
Lager: 1
Tryck: Nej
Dekor: Nej
Färg: Vit


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork bärbar hink W14

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

190592

EAN del förp:

7322540311914

EAN hel förp:

7322540311921

Bruttovikt:

1.3 kg/st  5.2 kg/förp

Volym:

0.005  m3/st,  0.02  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;