EU Ecolabel

Tork Toalettpapper Coreless T7

472199
Förp.pris: 1.235,75 kr
Jmf.pris: 0,33 kr/meter (105,95 kr/kg)
Förp. 1*36x324g
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-04 och den 2024-07-15 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Tork Coreless Mid-size Toalettpapper, T7

Färg: Vit
Kvalitetsnivå: Advanced

Dispensern Tork Twin för medelstora toalettpappersrullar utan rulle passar perfekt för toalettutrymmen med medelhög besöksvolym, där gästernas nöjdhet är ytterst viktig. Den garanterar hög effektivitet och att toalettpapper alltid är tillgängligt för gäster eftersom den har plats för två medelstora toalettpappersrullar. Tork Mid-size Toalettpapper utan hylsa i Advanced-kvalitet har en effektiv balans mellan kostnad och prestanda.

• Toalettpapper utan rulle producerar inget avfall.
• Kompakta Mid-size-rullar: Var och en motsvarar 4–5 vanliga toalettpappersrullar.
• Diskret relieftryck som skapar ett gott intryck.
• Handtaget Tork Easy Handling™ E gör det lätt för städpersonalen att bära pappersrullar.


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork toalettpapper T7

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

472199

EAN del förp:

7322540657203

EAN hel förp:

7322540657449

EAN hel pall:

7322540657432

Bruttovikt:

11.8 kg/förp

Volym:

0.057  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;