Tork Salubrin Gel Handdesinfektion pumpflaska Premium

911103
À-pris: 74,00 kr = 500 ml
Förp.pris: 592,00 kr = 8*500 ml
Jmf.pris: 148,00 kr/lit (0,30 kr/dos)
Förp. 8*500 ml
Lager: 28 innerförp.
Köp »
Beskrivning:

Förebygg infektioner med Tork Salubrin Gel Handdesinfektion med 70 % denaturerad alkohol (w/w).

Använd biocider på ett säkert sätt. Läs alltid på etiketten och produktinformationen innan användning.
Effektivitet: uppfyller kraven i EN1500, EN1276 och EN1650
Lätt gel för enkel hantering

Antalt doseringar: 250
Egenskap: Gel
Lukt: Alkohol doft
Innehåll: 500 ml


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Desinfektion

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

911103

EAN del förp:

7322541327556

EAN hel förp:

7322541327563

EAN hel pall:

7322541331188

Bruttovikt:

0.49 kg/st  3.92 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.008  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;