Livsmedelsgodkänd

Tork Rengöringsduk Färgkodad Röd W8

194750
À-pris: 161,25 kr = 40 st
Förp.pris: 1.290,00 kr = 8*40 st
Jmf.pris: 4,03 kr/st (464,70 kr/kg)
Förp. 8*40 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-05 och den 2024-08-14 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »

Tork Rengöringsduk Färgkodad

Färg: Röd
Kvalitetsnivå: Premium

En hållbar och absorberande rengöringsduk som kan användas upprepade gånger utan att gå sönder. Den finns tillgänglig i fyra färger för att förhindra korskontaminering.

• Mångsidig – klarar de flesta rengöringsuppgifter
• Kan användas upprepade gånger utan att gå sönder
• Fungerar bra med rengöringsmedel
• Godkänt för kontakt med livsmedel

System: W8 - Small pack
Längd, ovikt: 38.5 cm
Bredd, ovikt: 30 cm
Längd, vikt: 19.3 cm
Bredd, vikt: 16 cm
Lager: 1
Tryck: Nej
Dekor: Nej
Färg: Röd

TIPS!
Välj färgkodade dukar när Du vill säkerställa att samma duk inte används på flera olika ställen. Med bättre hygien blir alla vinnare!


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork färgkodad duk

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

194750

EAN del förp:

7322540298000

EAN hel förp:

7322540298024

Bruttovikt:

0.44 kg/st  3.52 kg/förp

Volym:

0.028  m3/st,  0.224  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;