Stora Saltskallar 105 st Bubs

717046
Förp.pris: 113,01 kr
Jmf.pris: 70,63 kr/kg (1,08 kr/st)
Förp. 1*1,6 kg
Lager: 5 förp.
Köp »
Taggar:
Ingredienser:

Socker, glykos-fruktossirap , majsstärkelse, vatten, salmiak, lakrits, salt, aromämnen, Färgämne: E153.

Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration: 100
Energi 1354 kJ
Energi 323 kJ
Fett 0 g
varav mättat fett 0 g
Kolhydrat 81 g
varav sockerarter 56 g
Protein 0.10 g
Motsvarande salt 0.30 g

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: 22/17°C

Ursprungsland:

Sverige

Varumärke:

Bubs Godis

Konsumentkontakt:

Bubs Godis AB

Besöksadress:

Betavägen 4, 556 52 Jönköping

Telefon:

036-31 83 31

Hemsida:

www.bubs.se

E-post:

bubs@bubsgodis.se

Varukategori:

Lösviktsgodis sockergodis

Leverantör:

BUBS Godis AB

Lev art nr:

7046

EAN hel förp:

7393077070469

Bruttovikt:

1.8 kg/förp

Volym:

0.005  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Liknande produkter
Ako Choc kolor lösvikt
Cloetta Sverige AB
Ako Choc kolor lösvikt
1003993    Lager: 7
Amerikanska Linser 880 st Fazer
Fazer Sweden AB
Amerikanska Linser 880 st Fazer
402192    Lager: 10
Banana Bubs 112 st Bubs
BUBS Godis AB
Banana Bubs 112 st Bubs
716117    Lager: 100
Banana Bubs Mini 230 st Bubs
BUBS Godis AB
Banana Bubs Mini 230 st Bubs
716118    Lager: 127
Bläckfiskar Saltade 260 st Bubs
BUBS Godis AB
Bläckfiskar Saltade 260 st Bubs
716113    Lager: 34
Bläckfiskar Sura 254 st Bubs
BUBS Godis AB
Bläckfiskar Sura 254 st Bubs
716110    Lager: 17
Bounty Miniatures 8,1 gr
Mars Sverige AB
Bounty Miniatures 8,1 gr
647046    Lager: 4

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;