Sopställ 125 L med 4 hjul och lock

838712
Förp.pris: 1.974,88 kr
Jmf.pris: 1.974,88 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-01 och den 2024-08-05 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Säckställen är kromade och har klämringsfäste för säcken, plastlock, 4 gummihjul. För 100-125 liter påsar. Golvmodell med gallerbotten lämplig för våtavfall. Ställen har två klämringar mellan vilka säcken fästes vilket medger att tyg eller plastpåse kan användas.

Längd: 500 mm
Bredd: 510 mm
Höjd: 1000 mm


Varukategori:

Sopställ

Lev art nr:

838712

Bruttovikt:

7.5 kg/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;