Rek. pris 229,00

Serveringsbricka Sigrid 35,5 cm Dorre

17458430
À-pris: 119,00 kr = 1 st
Förp.pris: 1.428,00 kr = 12*1 st
Förp. 12*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-31 och den 2024-08-02 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Sigrid Serveringsbricka rund

Den runda serveringsbrickan Sigrid hjälper dig att servera goda drinkar på ett enkelt och stilfullt sätt. Brickan har en gummerad yta så att glasen står stadigt.

Egenskaper:
• Höjd: 2 cm
• Bredd: 35,5 cm
• Längd: 35,5 cm
• Skötselråd: Endast Handdiskas
• Material: Plast
• Övrigt: Gummerad yta


Varumärke:

Dorre®

Varukategori:

Bricka

Leverantör:

Dorre Produkter AB

Lev art nr:

5-8430

EAN del förp:

7392753584306

EAN hel förp:

17392753043442

Bruttovikt:

0.79 kg/st  9.48 kg/förp

Volym:

0.004  m3/st,  0.048  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;