Rek. pris 489,00

Barset Art 3-delar Dorre

17436008
À-pris: 259,13 kr = 3 del
Förp.pris: 1.554,75 kr = 6*3 del
Jmf.pris: 86,38 kr/st
Förp. 6*3 del
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-31 och den 2024-08-02 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Art Barset

Blanda söta och syrliga drinkar med hjälp av barsetet Art. Här ingår allt du behöver för att lyckas med finess: en shaker, ett drinkmått och en drinksil.

Egenskaper:
• Skötselråd: Diskmaskinssäker
• Material: Rostfritt stål
• Volym: Shaker 5 dl Mätglas 2-4 cl


Varumärke:

Dorre®

Varukategori:

Bar tillbehör

Leverantör:

Dorre Produkter AB

Lev art nr:

3-6008

EAN del förp:

7392753360085

EAN hel förp:

17392753000346

Bruttovikt:

0.66 kg/st  3.96 kg/förp

Volym:

0.005  m3/st,  0.03  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;