Rek. pris 499,00

Flaskback Tage för 6 st flaskor Dorre

17458290
À-pris: 299,13 kr = 1 st
Förp.pris: 1.794,75 kr = 6*1 st
Förp. 6*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-31 och den 2024-08-02 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Tage Flaskback

Servera dricka eller alkoholhaltiga drycker på ett riktigt snyggt sätt med flaskbacken Tage. Flaskbacken är tillverkad i trä med ett smideshandtag och den rymmer sex dryckesflaskor. På sidan av backen sitter en flasköppnare.

Egenskaper:
• Höjd: 35,5 cm
• Bredd: 16 cm
• Längd: 26 cm
• Skötselråd: Torkas med fuktig trasa
• Material: Trä med smideshandtag


Varumärke:

Dorre®

Varukategori:

Bar tillbehör

Leverantör:

Dorre Produkter AB

Lev art nr:

5-8290

EAN del förp:

7392753582906

EAN hel förp:

17392753004160

Bruttovikt:

1.07 kg/st  6.42 kg/förp

Volym:

0.017  m3/st,  0.102  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;