Rek. pris 169,00

Muddlare Conny 21 cm Dorre

17436352
À-pris: 109,13 kr = 1 st
Förp.pris: 1.309,50 kr = 12*1 st
Förp. 12*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-31 och den 2024-08-02 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Conny Muddlare

Använd muddlaren Conny om du vill imponera på dina gäster genom att skapa de perfekta drinkarna. Med denna stilrent designade muddlare kan du krossa såväl is som frukter och bär.

Egenskaper:
• Höjd: 21 cm
• Bredd: 3,5 cm
• Längd: 3,5 cm
• Skötselråd: Diskmaskinssäker
• Material: Rostfritt stål


Varumärke:

Dorre®

Varukategori:

Bar tillbehör

Leverantör:

Dorre Produkter AB

Lev art nr:

3-6352

EAN del förp:

7392753363529

EAN hel förp:

17392753000612

Bruttovikt:

0.13 kg/st  1.56 kg/förp

Volym:

0  m3/st,  0  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;