Rek. pris 849,00

Champagnekylare Coolie Dorre

17435791
À-pris: 498,00 kr = 1 st
Förp.pris: 1.992,00 kr = 4*1 st
Förp. 4*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-31 och den 2024-08-02 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Coolie Champagnekylare

Coolie är den ultimata champagne-, öl- och vinkylaren att använda när det vankas fest. Denna stilrena dryckeskylare rymmer många flaskor och ger festen en extra lyxig touch med sin stilrena design och stora kupa.

Egensaper:
• Höjd: 22,5 cm
• Bredd: 35 cm
• Längd: 35 cm
• Skötselråd: Diskmaskinssäker
• Material: Rostfritt stål


Varumärke:

Dorre®

Varukategori:

Bar tillbehör

Leverantör:

Dorre Produkter AB

Lev art nr:

3-5791

EAN del förp:

7392753357917

EAN hel förp:

17392753000322

Bruttovikt:

1.49 kg/st  5.96 kg/förp

Volym:

0.029  m3/st,  0.116  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;