Rek. pris 409,00

Glasunderlägg Gota 6-pack Dorre

17458685
À-pris: 249,13 kr = 6 st
Förp.pris: 1.494,75 kr = 6*6 st
Jmf.pris: 41,52 kr/st
Förp. 6*6 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-31 och den 2024-08-02 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Gota Glasunderlägg

Snygga glasunderlägg i akaciaträ med en smidig ställning i samma material att förvara dem i. Gota Glasunderlägg skyddar ditt bord mot fuktringar och utgör dessutom ett snyggt inslag i dukningen.

Egenskaper:
• Höjd: 1 cm
• Bredd: 10 cm
• Längd: 10 cm
• Skötselråd: Torkas med fuktig trasa
• Material: Akaciaträ


Varumärke:

Dorre®

Varukategori:

Bar tillbehör

Leverantör:

Dorre Produkter AB

Lev art nr:

5-8685

EAN del förp:

7392753586850

EAN hel förp:

17329275346249

Bruttovikt:

0.4 kg/st  2.4 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.006  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;