Punschpraliner ca 580 st kartong Grahns

56005
Förp.pris: 214,82 kr
Jmf.pris: 61,38 kr/kg (0,37 kr/st)
Förp. 1*3,5 kg
Lager: 1 förp.
Köp »
Taggar:
Ingredienser:

Socker/sukker, glukossirap, fullhärdat/helt hærdet/fullherdet palmfett*, vegetabiliska oljor (palm*, shea), vatten/vand, glukos-fruktossirap, kakaopulver, VETESTÄRKELSE/HVEDE-/HVEDESTIVELSE, aromer (bl.a. vanillin), emulgeringsmedel/emulgator (SOJA-SOYALECITHIN), ytbehandlingsmedel/overfladebehandlingsmiddel (bivax/bivoks) KAN INNEHÅLLA SPÅR AV MJÖLK. KAN INDEHOLDE SPOR AF MÆLK/MELK.

Näringsvärde:

Energi 1840 kJ , 440 kcal
Fett 13 g
Varav mättat fett 10 g
Kolhydrat 79 g
Varav sockerarter 69 g
Protein 0.7 g
Salt 0 g

Allergiinfo:

Kan innehålla: Mjölk
Innehåller: Spannmål som innehåller gluten
Innehåller: Sojabönor

Kan innehålla:
Produkten innehåller inte avsiktligt det angivna allergenet, men på grund av att produktionsmedlen delas med andra produkter, eller av andra skäl, kan produkten innehålla allergenet.

Tillagningsanvisning:

Ej tillagad

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: /°C

Varumärke:

Grahns

Varukategori:

Lösviktsgodis sockergodis

Lev art nr:

56005

EAN hel förp:

7391523028392

Bruttovikt:

3.64 kg/förp

Volym:

0.007  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Liknande produkter
Ako Choc kolor lösvikt
Cloetta Sverige AB
Ako Choc kolor lösvikt
1003993    Lager: 16
Amerikanska Linser 880 st Fazer
Fazer Sweden AB
Amerikanska Linser 880 st Fazer
402192    Lager: 9
Banana Bubs 112 st Bubs
BUBS Godis AB
Banana Bubs 112 st Bubs
716117    Lager: 45
Banana Bubs Mini 230 st Bubs
BUBS Godis AB
Banana Bubs Mini 230 st Bubs
716118    Lager: 85
Bläckfiskar Saltade 260 st Bubs
BUBS Godis AB
Bläckfiskar Saltade 260 st Bubs
716113    Lager: 30
Bläckfiskar Sura 254 st Bubs
BUBS Godis AB
Bläckfiskar Sura 254 st Bubs
716110    Lager: -20
Bounty Miniatures 8,1 gr
Mars Sverige AB
Bounty Miniatures 8,1 gr
647046    Lager: 8

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;