Upptäck Grahns Konfektyrer - En Smakfull Resa i Konfektyrvärlden

Grahns konfektyrer erbjuder en smakfull och traditionell upplevelse av handgjorda godsaker. Med fokus på högkvalitativa råvaror och en passion för konfektyrtillverkning skapar vi delikatesser som tillfredsställer alla smaklökar. Från klassiska chokladpraliner till läckra karameller och knapriga lakritsbitar, Grahns konfektyrer levererar en smakresa som tar dig tillbaka till det genuina och äkta.

2 produkter som matchar din sökning:
69995
Förp.pris: 371,17 kr

Jmf.pris: 112,48 kr/kg
Förp. 1*3,3 kg

Lager: 15 förp.
56005
Förp.pris: 214,82 kr

Jmf.pris: 61,38 kr/kg (0,37 kr/st)
Förp. 1*3,5 kg

Lager: 4 förp.
 
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88