Patroner Sura Konfekta

17134
Förp.pris: 237,78 kr
Jmf.pris: 118,89 kr/kg (1,19 kr/st)
Förp. 1*200x10g
Lager: 9 förp.
Köp »
Ingredienser:

Socker, stärkelsesirap, surhetsreglerande medel E296, arom- och färgämnen E100, E120, E131. Allergiråd: Inga kända råd vid tillfälle.

Näringsvärde:

Basmängdsdeklaration: 100 Gram

Näringsvärden:
Energi 1446.4 kJ
Energi 342 kcal
Fett 1 g
- Varav mättat fett 0 g
Kolhydrat 80 g
- Varav sockerarter 80 g
Protein 1 g
Salt (SALTEQ) 0.7 g

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: 25/2°C

Ursprungsland:

Sverige

Varumärke:

Konfekta

Konsumentkontakt:

Haugen-Gruppen AB

Postadress:

Box 185, 601 03 NORRKÖPING

Besöksadress:

Hydraulvägen 12, 616 34 ÅBY

Telefon:

011-36 29 00

Hemsida:

www.haugen-gruppen.se

E-post:

info@haugen-gruppen.se

Varukategori:

Stycksak sockergodis

Leverantör:

Haugen-Gruppen Sweden AB

Lev art nr:

229254

EAN del förp:

7392257101344

EAN hel förp:

7392257001347

EAN hel pall:

1739225700134

Bruttovikt:

2.11 kg/förp

Volym:

0.004  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Liknande produkter

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;